6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів
7 Листопада, 2023
Всесвітній день науки — World Science Day for Peace and Development
13 Листопада, 2023

8 листопада 2023 – навчання з охорони праці

У Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства 8 листопада 2023 року було проведено перевірку знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області, Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області та Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Саме через все це, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.