15 травня – Всесвітній день захисту клімату
18 Травня, 2022
Вишиванка – генетичний код нації
19 Травня, 2022

18 травня 2022 р. – навчання та перевірка знань з охорони працівників Полтавського РОВР

У Центрі підвищення кваліфікації ПВГ відбулось навчання та перевірка знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Полтавського Регіонального офісу водних ресурсів

Екзамен прийняли спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

У країні тривають військові дії, українські міста піддаються обстрілам. Особливо страждають об’єкти критичної інфраструктури. Тож правильні дії усіх спеціалістів рятують життя співробітників. Також потерпають від ворожих обстрілів і мирні об’єкти. Знання рятують наші життя. Тому питання охорони праці у розрізі правильних дій під час особливих ситуацій стають наразі особливо актуальними.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.
Саме через це, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.