Європейський день моря – 20 травня
3 Червня, 2021
День зникаючих видів
10 Червня, 2021

21 травня 2021 р. Навчання з охорони праці

У Центрі підвищення кваліфікації ПВГ відбулося дистанційне навчання та перевірка знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра та Управління Північно-Кримського каналу.

Екзамен прийняли спеціалісти Центра підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Саме тому, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримали посвідчення встановленого зразка.