Онлайн-конференція “Управління водними ресурсами в умовах змін клімату та зростаючого дефіциту води”
10 Листопада, 2021
15 листопада – Всесвітній день вторинної переробки – Global Recycling Day
18 Листопада, 2021

Навчання з охорони праці 12 листопада 2021

12 листопада 2021 в Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства проводилось навчання та перевірка знань з охорони праці змішаних груп, серед яких були посадові особи та спеціалісти Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області, Управління каналу Дніпро-Донбас, Управління каналів річки Інгулець, Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області та Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській областію

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.
Саме через все це, у відповідності до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.