15 квітня – Міжнародний день екологічних знань
16 Квітня, 2024
19 квітня – День проліска – The Day of Snowdrop
26 Квітня, 2024

17-18 квітня 2024 р. – перевірка знань з охорони праці

У Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства 17-18 квітня 2024 року було проведене перша в цьому році перевірка знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Управління каналів річки Інгулець.
Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Зважаючи на це, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.

Збережемо наше майбутнє разом. Все є та буде Україна!