28 липня – День Української державності
29 Липня, 2022
Навчання з питань охорони навколишнього середовища
12 Серпня, 2022

2 серпня 2022 року – навчання з охорони праці для співробітників БУВР річки Тиса

На початку серпня було проведено перевірку знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса – “БУВР Тиси”.

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ, та прослухали лекції на теми “Організація охорони праці у водному секторі на основі ризикоорієнтованого підходу” та “Нормативно-правове забезпечення охорони праці. Зміни в трудовому законодавстві України”.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Тому, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань фахівці БУВР річки Тиса отримають відповідні посвідчення.