Визначення впливу інженерних споруд на довкілля
10 Жовтня, 2022
Навчання за темою: Водні ресурси Ізраїлю. Досвід використання
13 Жовтня, 2022

11 жовтня 2022 р. – навчання з охорони праці

11 жовтня 2022 року було проведено перевірку знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ, Черкаського УЗМДВ, Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області та Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, зокрема державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці може виникнути несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Тому, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.