Вітаємо з Всесвітнім днем моніторингу якості води!
18 Вересня, 2021
19 вересня – Всеукраїнський День працівника лісу
22 Вересня, 2021

Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day

18 вересня 2021 року Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В акції беруть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Частиною цієї масштабної події є святкування Міжнародного дня чистих берегів, під час якого громади та активісти збираються для очищення прибережних зон від сміття задля збереження здорового функціонування екосистем та запобігання забруднення водоймищ.

Загалом долучитися до акції можна протягом всього вікенду або навіть тижня, оскільки подбати про природу можна у будь-який час.
«Побачив? Прибери» − девіз акції. Одночасно відмічайте забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut».

Цього року акція відбувається із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

Прибирання в групі
Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

Індивідуальні чистки
Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.

Цифрове очищення
Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Організатор акції Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».
Всесвітній день прибирання проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України спільно з Міжнародним молодіжним рухом School Recycling World, Всеукраїнським молодіжним центром. До акції мають приєднатися органи виконавчої влади й місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального бізнесу, медіа.

Ставайте частиною наймасштабнішої команди ековідповідальних людей, мотивуйте друзів та знайомих, поширюйте дописи з фото після акції, адже популяризація інформації також є важливою складовою розвитку екосвідомості населення.
Збережемо нашу планету разом
Деталі на сайті: www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах: www.facebook.com/letsdoitukraineeco