21 червня – Всесвітній день гідрографії – World Hydrography Day
24 Червня, 2024
Анонс навчання: Плани управління посухами, наступний крок до управління водними ресурсами
27 Червня, 2024

18-25 червня 2024 – перевірка знань з охорони праці

У Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства 18-25 червня 2024 року відбулось навчання і перевірка знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів  організацій Держводагентства.

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Зважаючи на це, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.

Збережемо наше майбутнє разом. Все є та буде Україна!