24 травня – Європейський день парків – European Day of Parks
28 Травня, 2024
1 червня – Всесвітній день рифу
2 Червня, 2024

Навчання з охорони праці 21-28 травня 2024 р.

У Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства 21-28 травня 2024 року було проведене перевірка знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра.

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Зважаючи на це, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.

Збережемо наше майбутнє разом. Все є та буде Україна!