1 червня – Всесвітній день рифу
2 Червня, 2024
Семінар «Річки з безперервною течією як запорука доброго екологічного стану та збереження біорізноманіття»
5 Червня, 2024

День працівників водного господарства

Вода – це одна з першооснов існування нашої планети, базис розвитку видів та систем, колиска рослинного та тваринного світу.
Щорічно, в першу неділю червня, починаючи з 2003 року, в Україні святкують День працівників водного господарства.

В останні роки усі міжнародні організації акцентують увагу на необхідності збереження водних ресурсів нашої планети.

Постійний доступ населення до чистої води, збереження здорового стану водних об’єктів та боротьба зі злом, яке знищує нашу природу та людей, задля гармонійного майбутнього усього світу, стали актуальними як ніколи, після руйнувань та забруднень, які спричинює агресор.

Навіть під час війни працівники водної галузі щодня докладають безліч зусиль, щоб на високому рівні професійно реалізувати державну політику у сфері збереження, захисту та раціонального використання водних ресурсів, очищають водойми, перевіряють якість води та популяризують дбайливе ставлення до однієї з найважливіших складових нашого життя, продовжуючи піклуватися про чистоту та екологічність води, нашої природи та землі.

Дякуємо кожному за боротьбу проти загроз, які ставить перед нашими водними об’єктами сьогодення. Ви – справжні володарі водної стихії, які направляють та оберігають її, зберігаючи гармонію в природі та забезпечуючи здорове майбутнє для всієї планети.

Віримо, що наступне свято зустрінемо під мирним українським небом. Нехай плани та задуми реалізовуються, робота приносить радість, в кожному домі панує мир та злагода, а життєва дорога буде легкою, сповненою світлих вражень та визначних досягнень.

Пам’ятаймо, що Вода – це Життя. Для кожного з нас вона є всеохоплюючою силою, яка наповнює світ енергією, об’єднує його та пробуджує красу природи. Саме тому варто цінувати та берегти її.

З найкращими побажаннями, вірою в нашу єдність і силу нації,
директор Т. Капуста та колектив ЦПКВГ.

Все є і буде Вода та Україна!