Плани управління річковим басейном. Державні службовці
8 Червня, 2023
Сьоме засідання Робочої групи з питань управління річковим басейном Дністра
19 Червня, 2023

8 червня – Всесвітній день океанів – World Oceans Day

Щорічно 8 червня відзначається Всесвітній день океанів, який започаткували для популяризації екологічних знань про ці об’єкти, акцентуванні уваги на необхідності збереження їх біорізноманіття та стабільної екологічної ситуації.

Океан – найбільший водний об’єкт, водний простір земної кулі за межами суходолу, він розташований серед материків і має систему циркуляції вод. Площа поверхні Світового океану, до якого відносять всі океани та моря Землі, займає близько ~71% її поверхні. Основну частину кисню на планеті виробляють водорості, що розвиваються на океанічному дні.

Забруднення, браконьєрство, зміна екосистем через розбудови та зведення свердловин – все це і багато чого іншого, що людина робить власними руками, знищує океан і може призвести до незворотніх негативних наслідків для всього людства.

З метою захисту океанів у всьому світі проводяться різноманітні екологічні заходи та акції. Долучайтеся до цих акцій, розповідайте близьким про важливу роль цих велетенських водних об’єктів. Не забруднюйте їх, адже кожна маленька дія та слово зроблять свій внесок у порятунок природи та розвиток екосвідомості людства.

Збережемо нашу планету разом!