З Днем Соборності України!
22 Січня, 2023
31 січня 2023 року – навчання “Екологічний податок: викиди і скиди забруднюючих речовин, розміщення відходів. Кодування. Ставки”
1 Лютого, 2023

26 січня – Всесвітній день екологічної освіти

У червні 1972 року в Стокгольмі (Швеція) на конференції ООН з питань довкілля людини було прийнято Декларацію, в якій відмічено необхідність розробки критеріїв та загальних принципів щодо збереження та поліпшення якості навколишнього середовища.

Ще одна дата, яку також зазначають як День екологічної освіти – 12 травня, оскільки враховуються дати узгодження декларації та початку її дії.

Екологічна освіта є динамічним та спільним процесом для людського усвідомлення того, що дозволяє виявити екологічні проблеми як глобального, так і місцевого рівнів. Екологічна освіта  спрямована також на виявлення взаємодії між людиною та довкіллям, і стосується гармонізації діяльності людини з природою на основі сталого розвитку для забезпечення якості життя майбутніх поколінь.

Пам’ятаймо, що нам варто піклуватися про свою Планету та любити її, і обов’язково, дбаючи про добрий екологічний стан довкілля в постійному розквіті науки та прогресу, оберігати Природу. Адже в гармонії та розумінні навколишнього світу закладено основи здорового та успішного майбутнього всього людства.