Міжнародна ніч кажанів – International Bat Night
29 Серпня, 2022
Вітаємо з Днем знань!
6 Вересня, 2022

29 серпня – День пам’яті захисників України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На жаль, сьогодення додає нові імена в список полеглих героїв, які захищають нашу Батьківщину.

Не забувайте їхні імена, не знецінюйте результати боротьби особистою байдужістю чи свідомими хибними кроками, що замість дороги єдності та розвитку обирають шлях корисливості та занепаду через задоволення власних амбіцій.

Кожна людина – унікальний світ, який більше ніколи ніхто і ніщо не зможе відтворити саме в тому вигляді, в якому він існує. Життя – безцінний скарб… і наші воїни віддають його заради майбутнього.

29 серпня 2022 року Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив в Telegram, що жодна жертва українців у війні проти Росії не буде марною.
https://t.me/CinCAFU/216

“Сьогодні День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Насправді кожного дня ми маємо згадувати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу. Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим всесвітом”, – написав головнокомандувач ЗСУ.

Він наголосив, що саме завдяки таким людям в Україні формується нація.
“На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя й вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живими. Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль невиправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Так твориться історія і формуються нації, якими захоплюватиметься світ. Обіцяю, жодна жертва не стане марною – ми продовжуватимемо боротьбу до нашої перемоги. Стоїмо зі щитом. Пам’ятаємо всіх, хто на щитах. Вічна пам’ять Героям!” – резюмував Залужний.

Пам’ятаємо. Цінуємо. Дякуємо нашим воїнам за захист рідної землі та родин, можливість мріяти, любити, зростати, розвиватися… Дякуємо за життя та Україну.
Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам!