Щиро вітаємо із зимовими святами!
2 Січня, 2022
Вітаємо з Днем Соборності України!
23 Січня, 2022

13 січня 2022 року – навчання з охорони праці

13 січня 2022 року відбулось перше у цьому році навчання та перевірка знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг, Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області та Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області

Екзамен прийняли спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці виникає несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.
Саме через це, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.