11 грудня – Міжнародний день гір – International Mountain Day
13 Грудня, 2022
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
15 Грудня, 2022

13 грудня 2022 року – навчання з охорони праці

13 грудня 2022 року було проведено перевірку знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, а також кількох інших водогосподарських організацій – Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області, Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області та Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці може виникнути несподівано, тож співробітники мають бути готові до неї будь-якої миті.

Саме через це, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.