Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів
7 Листопада, 2022
Всесвітній день науки
10 Листопада, 2022

Навчання з охорони праці для водогосподарників

8 листопада 2022 року було проведено перевірку знань з охорони праці посадових осіб та спеціалістів Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області, Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області та Держводагентства.

Екзамен приймали спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства та Державного агентства водних ресурсів України дистанційно, в режимі онлайн-конференції.

Слухачі заздалегідь пройшли повний навчальний курс на інтерактивній платформі GoogleСlassroom, який підготували фахівці ЦПКВГ.

Охорона праці є важливою складовою роботи будь-якого підприємства, а особливо державної установи. Надзвичайна ситуація на робочому місці може статися несподівано, тож співробітники повинні бути готові до неї будь-якої миті.

Тому, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично один раз на три роки, повинні проходити навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

За результатами проведеного навчання і перевірки знань з питань охорони праці фахівці отримають відповідні посвідчення.