Післядипломне навчання 5-7 березня 2019 р.
23 Березня, 2019
Вийшов друком перший номер журналу “ВГУ” у 2019 р.
23 Березня, 2019

Післядипломне навчання 12-14 березня 2019 р.

У Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства з 12 по 14 березня 2019 р. відбулось післядипломне навчання для п’яти категорій слухачів:
– для фахівців внутрішнього аудиту водогосподарських організацій;
– для фахівців відділів (служб) бухгалтерського обліку та звітності водогосподарських організацій;
– для фахівців відділів (служб) економіки водогосподарських організацій ;
– для фахівців водогосподарських організацій, відповідальних за збереження зв’язків з громадськістю і взаємодією зі ЗМІ;
– для керівників та фахівців загального відділу, служб діловодства водогосподарських організацій.

12 березня відбулася презентація, організована Офісом реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів за участю представників європейських організацій у водному секторі. Лектори з Франції представили дві цікаві та змістовні презентації за темою: «Основи економічного аналізу для плану управління річковим басейном. Обмін інформаційними даними».
Слухачі усіх груп, присутні в аудиторії, мали змогу не тільки прослухати вельми цікаву та непересічну інформацію, а й задати запитання виступаючим наприкінці навчання.

Слухачі поділились своїми враженнями після лекцій, що відбулися у цей день.
Зокрема, високу оцінку отримало навчання, присвячене темі комунікацій з громадськістю та мистецтву сучасної фотографії, яке провели представники з Держводагентства В.Ковтуненко та Є.Сімкова. Всі відмітили надзвичайну інформативність цієї теми для професійної діяльності працівників ЗМІ.

Неабияке зацікавлення викликала також лекція з управління конфліктами, проведена Пильновою В. Слухачі відмічали корисність отриманої інформації, адже у трудових колективах іноді виникають стресові ситуації між окремими співробітниками, і правильні дії у розв’язанні таких конфліктів є дуже важливими. Адже розв’язувати стресові ситуації нам доводиться не тільки на роботі, а й у сім’ї, а також за різних обставин щоденного життя.